Włamał się do sklepu, by ukraść dziesięć paczek chipsów. Podczas zatrzymania posiadał przy sobie narkotyki
Realizując informacje własne policjanci kryminalni pierwszego komisariatu zatrzymali mężczyznę przy ul. Stacyjnej w Wałbrzychu. Sprawcą kradzieży z włamaniem z niedzielnej nocy okazał się 31-letni wałbrzyszanin. Mężczyzna wybił wtedy szybę w witrynie sklepowej i nie wchodząc do środka ukradł dziesięć paczek chipsów o wartości około 100 złotych znajdujących się na regale.
Policjanci w toku przeprowadzonego przeszukania znaleźli przy podejrzanym także małe zawiniątko z białym proszkiem. Po przebadaniu u technika kryminalistyki potwierdziło się, że była to amfetamina.
31-latek przyznał się do włamania i posiadania substancji psychotropowych. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. O jego losie zadecyduje sąd.
Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
kom. Marcin Świeży